Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
janku ale to nie był parking dla strazy tylko dla takich tez jak ty a nie mielesz jezykiem jak poje***y
Ale to wasz grunt i może będziecie sprzedawać bilety?A tak na marginesie - po co to ostatnie słowo? Zreszto spotkamy się i porozmawiamy.Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu nigdy nie wystarczy!Ogłupia nas wyborców i skłóca ze sobą.U mnie na wsi w sklepie(prawda p.Stanisławie Cz.)rozdaje piwo i cukierki.Czy tak robi poważny kandydat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paula napisał:
Ludzie wyhamujcie!Przez tydzień nieobecności myślałam że przeszło wam to wplątywanie osób trzecich.Dajcie sobie już na wstrzymanie i lepiej powiedzcie czy p.Gomółka startuje jeszcze czy mu już wystarczy ten stołek starosty?
to w końcu jest sens na niego głosować czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłopotek napisał:
to w końcu jest sens na niego głosować czy nie?
Już siedzi przy jednym korycie to mu wystarczy!Przy dwóch może go pęczyć i rozsadzić - i po co nam kupa smrodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jaki wynik wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? Wygrał jeden i właściwy. Gratulujemy Witold !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Wójta W. Kowalika.Zwyciężył rozsądek - triumf nad chorą ambicją i zarozumialstwem.Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wierzyć temu co piszą moi przedmówcy no to mamy ponownie zabór Rogożowo-Kowalikowy...Unwersytet w Potoczku nie będzie musiał stwarzać nowych etatów..a w Gminie po wielkim niszczeniu dokumentów wróci odetchnienie ..wójt wykorzysta zaleghły urlop i chyba mamy w plecy kolejne cztery lata a szkoda bo należało dać szansę Gomółce. Skoro obecny wójt do chwili obecnej nie popisał sie niczym nadzwyczajny to byc może nowy miałby szansę stworzyć coś nowego a tak to Rogoża będzie układał przemówienia a Kowalik jako jego marionetka będzie je tylko czytał.....Sztucznie wywołany strach w całej gminie i dewotyzm jej mieszkańców zrobiły swoje......... Szykują się w kolejnych latach duże dofinansowania z UE, ciekawe czy inwestycje w zwiazku z tym będą tylko w roku przedwyborczym ? A wiecie kto był wczoraj mężęm zaufania ze strony wójta w Modliborzycach ? Aż nie mogłem uwierzyć. Emerytowany policjant z Godziszowa, pałował ludzi za komuny. Kolega sinego (Lewko) i Mazura z SLD z Janowa. A myślałem że nasz wójt jest wierzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielgrzym napisał:
Jeśli wierzyć temu co piszą moi przedmówcy no to mamy ponownie zabór Rogożowo-Kowalikowy...Unwersytet w Potoczku nie będzie musiał stwarzać nowych etatów..a w Gminie po wielkim niszczeniu dokumentów wróci odetchnienie ..wójt wykorzysta zaleghły urlop i chyba mamy w plecy kolejne cztery lata a szkoda bo należało dać szansę Gomółce. Skoro obecny wójt do chwili obecnej nie popisał sie niczym nadzwyczajny to byc może nowy miałby szansę stworzyć coś nowego a tak to Rogoża będzie układał przemówienia a Kowalik jako jego marionetka będzie je tylko czytał.....Sztucznie wywołany strach w całej gminie i dewotyzm jej mieszkańców zrobiły swoje......... Szykują się w kolejnych latach duże dofinansowania z UE, ciekawe czy inwestycje w zwiazku z tym będą tylko w roku przedwyborczym ? A wiecie kto był wczoraj mężęm zaufania ze strony wójta w Modliborzycach ? Aż nie mogłem uwierzyć. Emerytowany policjant z Godziszowa, pałował ludzi za komuny. Kolega sinego (Lewko) i Mazura z SLD z Janowa. A myślałem że nasz wójt jest wierzący.
lepszy zabór Rogożowo-Kowalikowy niż Tardysio-Gomółkowaty. Niech Pan G. wraz z PISem teraz działają w powiecie. Dostaje drugą szanse której nie wykorzysta znowu. Z resztą mów Pan co chcesz. Wyniki mówią same za siebie. Kowalik powiększył przewagę w II turze czyli widać kto przespał te 2 tygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielgrzym napisał:
Jeśli wierzyć temu co piszą moi przedmówcy no to mamy ponownie zabór Rogożowo-Kowalikowy...Unwersytet w Potoczku nie będzie musiał stwarzać nowych etatów..a w Gminie po wielkim niszczeniu dokumentów wróci odetchnienie ..wójt wykorzysta zaleghły urlop i chyba mamy w plecy kolejne cztery lata a szkoda bo należało dać szansę Gomółce. Skoro obecny wójt do chwili obecnej nie popisał sie niczym nadzwyczajny to byc może nowy miałby szansę stworzyć coś nowego a tak to Rogoża będzie układał przemówienia a Kowalik jako jego marionetka będzie je tylko czytał.....Sztucznie wywołany strach w całej gminie i dewotyzm jej mieszkańców zrobiły swoje......... Szykują się w kolejnych latach duże dofinansowania z UE, ciekawe czy inwestycje w zwiazku z tym będą tylko w roku przedwyborczym ?A wiecie kto był wczoraj mężęm zaufania ze strony wójta w Modliborzycach ?Aż nie mogłem uwierzyć.Emerytowany policjant z Godziszowa, pałował ludzi za komuny. Kolega sinego (Lewko) i Mazura z SLD z Janowa.A myślałem że nasz wójt jest wierzący.
Uszanujcie demokracje ipogódzcie się z wolą większości-skoro tak większość chciała!Nie plećcie kolejnych głupstw.Lepszy taki układ niż Jurnego Gomulasa.Chyba że miał powrócić Gomółkowo-Mazurowy z Piękną Anią w roli głównej,którą mieszkańcy gminy w wyborach do Rady Powiatu obdarzyli aż..34 głosami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielgrzym napisał:
Jeśli wierzyć temu co piszą moi przedmówcy no to mamy ponownie zabór Rogożowo-Kowalikowy...Unwersytet w Potoczku nie będzie musiał stwarzać nowych etatów..a w Gminie po wielkim niszczeniu dokumentów wróci odetchnienie ..wójt wykorzysta zaleghły urlop i chyba mamy w plecy kolejne cztery lata a szkoda bo należało dać szansę Gomółce. Skoro obecny wójt do chwili obecnej nie popisał sie niczym nadzwyczajny to byc może nowy miałby szansę stworzyć coś nowego a tak to Rogoża będzie układał przemówienia a Kowalik jako jego marionetka będzie je tylko czytał.....Sztucznie wywołany strach w całej gminie i dewotyzm jej mieszkańców zrobiły swoje......... Szykują się w kolejnych latach duże dofinansowania z UE, ciekawe czy inwestycje w zwiazku z tym będą tylko w roku przedwyborczym ?A wiecie kto był wczoraj mężęm zaufania ze strony wójta w Modliborzycach ?Aż nie mogłem uwierzyć.Emerytowany policjant z Godziszowa, pałował ludzi za komuny. Kolega sinego (Lewko) i Mazura z SLD z Janowa.A myślałem że nasz wójt jest wierzący.
Drogi Pielgrzymie -chyba rzeczywiście od dawna już pielgrzymujesz po obcych krajach bo straciłeś kontakt z rzeczywistością.Pleciesz takie bzdury ze (przepraszam za słowa )żal aż d*** ściska.Jaki zabór, jakie niszczenie dokumentów jakie przemówienia.Nie strasz mieszkańców Apokalipsą.Nawet Twoje rządy -rządy cienkiego Bolka,nie są w stanie zablokować corocznych inwestycji.Pan Gomółka przegrał -bo się otoczył właśnie takimi ludzmi jak Ty.Mam nadzieję że wyciągnie z tego odpowiednie wnioski na przyszłość, czego Mu szczerze życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pana Kowalika ;Gratulacje dla pana Gomółki.Panowie pracujcie dla naszego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie cieszę że jest takie forum, szkoda tylko że nie na stronie naszej gminy. A co do drugiej rundy to zgadzam się z pilgrzymem że mamy u nas dziwne spłeczeństwo. Modliborzyce to piekna miejscowość ale ktoś kto sie tu nie urodził a tylko przyszedł na gotowe nigdy tego nie doceni. Jeszcze przed zimą jeździełem troche po okolicy rowerem. Dzikie wysypiska z braku odbioru śmieci są wszędzie. Gmina ogólnie jest zaniedbana i co chcecie to mówcie ale Kowalik to zły gospodarz.... Że ma dotacje unijne , no to przecież dzisiaj standard ale to co dostaje źle rozdysponowyje bo nic praktycznie nie jest skończone. Byłem w GOKu - ściany masakra ..prawie jak w prosektorium, scena jak i cłay obiekt w środku nie ma charakteru..ogólnie projekt jest do kitu...ale jak ktoś wcześniej ujął co może prosty chłop z Węglisk po szkole w Potoczku i z dyplomem za jajka. Na parkingu przy ul.AK gdzie parkuję stoi zawsze woda,w parku krzywa zapadająca się kostka, byłem nawet ostatnio na naszym stadionie. Pokrywa się co mówił na spotkaniu Pan Drzazga. Katastrofa...miały być bieżnie, trybuny i stadion z prawdziwego zdarzenia, podobnie jak w Polichnie bądź w Wilkołazie. Dolny stadion (nie wiem po co on tam jest ,myślałem że będą w tym mijscu parkingi)nie ma dojazdu krzeseł jak na lekarstwo. Jeden z wykonawców kiedys powiedział sąsiadowi stadionu ,że trzeba było takie dwa zrobić bo kasa musiała pójść a że wykonawca zacierał ręce no dalej juz można sie domyśleć. I tak to inwestycje idą całą parą ale nie całą chyba głową. I nie obrażajmy się na tym forum. Kazdy może tu wyrazić swoją opinię bo to w końcu nie kościół ale proszę dajcie świadectwo temu że jesteście prawdziwymy mieszkańcami tej Gminy. Mieszkam na pograniczu i częsta trasa do centrum uwidacznia poważne nidociągnięcia.....przydałoby się żeby nasz wójt też od czasu do czasu przeszedł się naszymi ulicami, bo rządzenie zza biurka to prymityw. Piszcie to kuchani co macie do powiedzenia i zaproście resztę. Myslę że niewszyscy wiedzą o tym że nie liczą się chęci ale czyny. Z Bogiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gomułczaki jednak wybraliście dobrego wójta. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę że współpracy nie będzie bo jednemu jak i drugiemy brakuje samozaparcia, determinacji, kultury i sporo do biegłego marketingowca.Obiektywnie mówiąc wciąż nie mamy wójta z jajami. Nie będę jednak krytykował bo nie głosowałem ale będę się przyglądał...... Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha . I nie ignorujcie tego forum. Popieram ,,piotrka'' .....warto rozmawiać i warto pisać. W każdej bajce jest troche prawdy. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić obłudę napisał:
Drogi Pielgrzymie -chyba rzeczywiście od dawna już pielgrzymujesz po obcych krajach bo straciłeś kontakt z rzeczywistością.Pleciesz takie bzdury ze (przepraszam za słowa )żal aż d*** ściska.Jaki zabór, jakie niszczenie dokumentów jakie przemówienia.Nie strasz mieszkańców Apokalipsą.Nawet Twoje rządy -rządy cienkiego Bolka,nie są w stanie zablokować corocznych inwestycji.Pan Gomółka przegrał -bo się otoczył właśnie takimi ludzmi jak Ty.Mam nadzieję że wyciągnie z tego odpowiednie wnioski na przyszłość, czego Mu szczerze życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też myślę, że nasz wójt nie jest na tyle elokwentny że by sam się wysłowić. Byłem na wyborach sołtysa (teraz mają być ponoć w styczniu 2011). Totalna porażka z wypowiedziami tego Pana Kowalika. Przewodniczący Rady znał więcej informacji nt gminy niz sam Wójt. Myślę że Rogoża byłby lepszym Wójtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej gdyby wypowiadał się niedouczony Włodzimierz G. Brzmiało by to tak "Ja nic nie mogę" - tak jak za dawnych spotkań w starostwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborska Pan napisał:
lepszy zabór Rogożowo-Kowalikowy niż Tardysio-Gomółkowaty. Niech Pan G. wraz z PISem teraz działają w powiecie. Dostaje drugą szanse której nie wykorzysta znowu. Z resztą mów Pan co chcesz. Wyniki mówią same za siebie. Kowalik powiększył przewagę w II turze czyli widać kto przespał te 2 tygodnie.
MASZ COŚ DO MOJEJ RODZINY POWIEDZ MI TO W TWARZ TCHURZU!!ZAPRASZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...